Hardcore-rap / Ostrov
Zahrají v 17:30.

Kapela CENSORSHIT byla založena v lednu 1997 v Ostrově nad Ohří ve složení: pepe B.C. (zpěv), Mr.Zeed (kytara), herrMeiner (bicí) a Yarko (basa).

V dubnu 1997 byl do kapely přijat druhý kytarista Klofa (ex Monastery Death). V tomto složení začala kapela připravovat koncertní materiál a svůj debut si odbyla 17.5.1997 v Ostrovském Domě kultury, kde vystoupila společně s kapelami PELT a KOMAKEO.

V září 1997 natáčí ve zkušebně svoje první demo MANIFEST které obsahuje 3 skladby. Demo bylo rozesláno do několika zinů kde se ve směs setkalo s kladnými ohlasy a kapela dostala několik nabídek na koncerty, které většinou odehrála se spřízněnou Ostrovskou kapelou S.N.A.D.?

Rok 1998 byl ve znamení velkého počtu koncertů a kapela si dala pauzu až v září, kdy se odebrala do studia AVIK – Plzeň aby zde pořídila svoje druhé demo které dostalo název COLOURING. Demo obsahuje 4 skladby na kterých se podílel i DJ L.P.D. a jako u prvního dema i Václav Horák který se ujal produkce. Po natočení dema se kapela vrátila opět k živému hraní.

Rok 1999 začal nabídkou od V.J.M. RECORDS k účasti na sampleru INFERNO VOLUME 1. kterého se zúčastnilo 15. kapel a každá je zde zastoupena jednou skladbou. CENSORSHIT pro tento sampler vybrala skladbu COLOURING ze stejně pojmenovaného dema. V tomto roce se kapela zúčastnila i několika soutěží (Dobříš 99, Yellow Dog 99, Bítova Liga). V prosinci 1999 kapelu opouští herrMeiner (bicí) pro svoji pracovní vytíženost a do kapely nastupuje Cogi (jinak CHANNEL O.D.).

Rok 2000 začal nabídkou od UROBOROS QAURTET RECORDS, k účasti na kompilaci UROBOROS QAURTET III., které se zúčastnily 4 kapely. CENSORSHIT pro tuto kompilaci poskytl celé demo „COLOURING“. Kapela se v září 2000 opět odebrala do studia AVIK kde pořídila svoje třetí demo NO MORE, které obsahuje 5 skladeb. I na tomto demu kapela spolupracovala s DJ L.P.D. a Václavem Horákem. V prosinci 2000 se kapela rozhodla pro posílení postu zpěváka a přibrala dalšího člena Shalalee O.D.(zpěv). S novou posilou začala kapela zkoušet starý repertoár, který dostál menších změn a začala připravovat nový materiál. V prosinci 2001 se kapela zúčastnila soutěže BLUE MONKEY OPEN 2001, kde skončila na druhém místě. Z tohoto koncertu je pořízen i živý záznam který si kapela sama vydala pod názvem SATAN´S GOT YOUR NOSE! – LIVE IN PRAG.
Na podzim 2002 nahrává kapela CD ve studiu GAN-JAH REC. pos názvem „DEN ZA OKNEM“.

Roky 2003 az 2005 byly ve znamení změn v kapel.Přichází nový člen Dj Chossekilla (turntable) Dále se v kapele objevili Václav Slauf-basa(Nasty?) a Marek Trh-basa (Channel O.D.)

Na konci roku 2004 přichází nový bubeník Alex s kterým kapela natočila v lednu 2005 CD „WE CAN DO IT“.Alex kapelu opustil v létě .CENSORSHIT jsou bez bubenika několik měsíců a až v zimě přichází do kapely nový bubeník Dann6.
V lednu 2006 opouští kapelu Klofa(kytara) a v květnu Shalalee O.D.(zpěv).V květnu 2006 vydává kapela CD+DVD pod názvem „COMPLETE 1998-2006“ kde mapuje svou dosavadni činnost.

V únoru 2008 vydává CENSORSHIT CD User manual u Cecek rec. a vyráží na HARD CORE DESTROY – TOUR 2008 společně s kapelamy Beautiful Cafillery a Who Killed Marilyn?

Rok 2009 kapela hraje nejvíce koncertů ve své historii,vystoupila na televizní stanici Óčko,kde prezentovala svůj videoklip a společné turné KILLING TOUR 2009 s kapelama Crosscheck a E.O.S.

V lednu 2010 ohlašuje odchod s kapely bubeník Dann6,na jeho místo nastupuje nová posila Mojo kterého můžete znát s karlovarské kapely WORKSHOP.

V květnu 2011 ohlašuje odchod jeden ze zakládajících členů kapely Yarko(basa),nahradil ho Fischbi(ex Workshop,Boron,Hard Erection)