Reggae / Karlovy Vary
Zahrají v 15:00

Po rozpadu skupiny Ilam se rozhodl její frontmen Kiňďa hrát reggae dál. V roce 2009 se toulal se svým folk-reggaeovým repertoárem po různých akcích. Po nějaký době si přizval na kontrabas Martina Svobodu (Ilam, Bratři v triku, Speedwind …) a dechovkáře Výzka na bicí. Takto kapela odehrála několik koncertů po celé ČR. V červenci 2009 nás obohatil zvuk klarinetu a vokály Míši Fejta (Horká kaše, Kryštůfek Robin, Fish Flesh Field & Henry Dollar, Primitivové neznámé kultury …). Netrvalo dlouho a v kapele se o druhou kytaru a vokály staral Honza Prokop (Kryštůfek Robin, Fish Flesh Field & Henry Dollar, Široko daleko …). V této sestavě vystupovali asi rok a bylo to fajn.

V roce 2010 uskupení v dobrém opustil kontrabasista Martin. Chvíli experimentovali bez basy a hráli v různých formách např. s cajonem, či dvacetičlenným pěveckým sborem.

V létě roku 2011 se připojili dva nový členové, a sice na basovou kytaru Honza Baloun (Těžko Soudit Motýla, JazzBooster …) a na fagot Kuba Skramlík (Karlovarský symfonický orchestr).

Sestava pro rok 2013 se ustálila na dvou kytarách dvou Honzů, baskytary třetího Honzy, saxofonu Míši Fejta a bicích Výzka. Občas přijme přizvání Kulturní Milan Krajíc na všechny jeho saxofony.