Hardcore-experimental / Karlovy Vary
Zahrají v 23:00

Kepela Unnecessarity vznikla v létě 2000. Členové Dethy (Kytara, Balalajka, Syntezátor / Sampler), To je to město (Zpěv, Growl, Scream, Jódlování), URQUELL-UNN (Bicí, Triangl, Dřívka)
Snad nikoho neurazí bio které má kapela na svém profilu, ale kdž se nad tím zamyslíte je to vcelku vtipné shrnutí vzniku kapely.

Jaro 68 jsme mrdky v koulích fotrů, Guaní fotr si převaluje koule na pionýru, Pilzí fotr si převaluje koule v tesilkách , když utíká na vlak, Detheří fotr si češe afro na koulích a Štěpánkovic fotr ještě na koulích nemá ani chlup.

Jaro 2000, už víme že máme taky mrdku, ale nevíme co sní, tak se začnem srát do muziky.

Léto 2000, první píčovina na světě. Kazetový zázrak pod názvem „ Fire of Napalm „

Podzim 2000, druhá píčovina. Deck 2 pod alkoholovim hávem je název „ Godzide „ což znamená něco jako boží mrdka. A tím je završena i naše mrdkoiodní životní etapa. Už víme co z mrdkou, ale nevíme jak dělat muziku.

Zima 2000 – jaro 2002, věnujeme se hodně chlastu, protože pořád nevíme jak dělat muziku.

Léto 2002, dochází mrdka a po probdělích nocích, dostáváme nápad jak udělat muziku. Vychází demáček „ Frontera Independencias „ pod taktovkou dua mrdek Dethera a Guana.

A jak to bylo dál? Dvě mrdky potkali další mrdky, no a některý mrdky odešli jiný přišli. Dnešního dne jsme 4 mrdky a uvidíme ….